O nas

Działamy już od 2008 roku. Podstawą naszej działalności jest wypożyczanie sprzętu rekreacyjnego. Prowadzimy również serwis motocykli, quadów, sprzętu budowlanego oraz ogrodniczego.

Nasza wypożyczalnia dysponuje quadami dla dzieci, którymi można jeździć na 2 torach. Pierwszy tor przeznaczony jest dla mniejszych dzieci. Jest on odpowiednio wyprofilowany i zabezpieczony. Jest ciekawy, tak aby dziecku się nie znudzić, a jednocześnie pozwalający na naukę jazdy quadem.

Tor  większy przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które są już zapoznane z jazdą quadami jak również pozwala na stawianie "pierwszych kroków" w poruszniu się tymi pojazdami. Tor poprowadzony jest w ciekawym terenie, poisiadający podjazdy, zjazy, ostre wiraże.

Oferujemy również wypożyczanie sprzętu do paintball'a, z którego można korzystać na przygotowanym do tego celu zalesionym i ufortyfikowanym terenie. Pole paintballowe jest oświetlone, co pozwala kontynuować rozgrywki nawet po zmierzchu. Gwarantujemy rekreację na wysokim poziomie. Posiadamy również pole paitballowe usytuowane poza terenem leśnym, które również jest doskonale przygotowane do rozgrywek.

Udostępniamy także strzelnicę paintballową dwustanowiskową z zestawami opadajacych tarcz. Jest to świetna i bezpieczna forma zabawy dla dorosłych oraz dzieci.

Anicross w swojej ofercie posiada również park linowy dla dzieci i młodzieży.

 

zdjecie zdjecie zdjecie

Dla naszych Klientów oferujemy również organizację imprez integracyjnych i innych imprez plenerowych. Przyjmujemy wycieczki szkolne. Gwarantujemy kompleksową obsługę.

Posiadamy swój serwis, gdzie dbamy o idealny stan techniczny naszych pojazdów i innego sprzętu rekreacyjnego ,gwarantując bezpieczeństwo naszym Klientom.

 


Copyrights © anicross.pl